Стоматологія Dentist на Подолі КП "Лікар Айболіт"

Ми працюємо! Прийом до лікарів узгоджуйте за телефонами клініки. Чекаємо на вас.Клініка стоматології Dentist на Подолі КП "Лікар Айболіт" з'явилася більш як 10 років тому. ЇЇ заснувала фірма КП "Лікар Айболіт". Перша її назва була "Кэбот на Подолі". Назва походить від імені відомої американської клініки, яка інвестувала в українську стоматологію найновіше обладнання та матеріали.

Запрошуємо Вас відвідати віртуальний 360° панорамний тур по нашій клініці!

В стоматології Dentist на Подолі КП "Лікар Айболіт" мрії здійснюються!

Усі ми з дитинства і до похилого віку боїмося іти до стоматолога. Подолати цей страх може лише зубний біль. І кожен з нас завжди мріє так лікувати зуби, щоб не тільки не відчувати болю, а і не зазнавати ніяких неприємних відчуттів.

У нашій клініці такі мрії здійснюються!

На основі найновіших методів ми використовуємо лікування зубів у ві сні. Для цього застосовуються сучасні препарати, що благотворно впливають на нервову систему, в результаті чого настає глибокий сон.

У той час, коли дитина або дорослий пацієнт спить, здійснюється весь обсяг лікування і навіть видалення зубів. І все це «о диво» за одне відвідування!

Поруч з тим, хто спить, перебуває досвідчений лікар-анестезіолог, який весь час стежить за глибиною сну, диханням, серцевим ритмом і підтримує всі функції організму належним чином. Після легкого пробудження пацієнт не зазнає ніяких неприємних відчуттів.

Медикаментозний сон для пацієнтів будь –якого віку - це розв’язання багатьох складних завдань для пацієнтів і лікарів. Усі проблеми неконтактного пацієнта зникають під час лікування у ві сні.

Наша стоматологія Dentist на Подолі КП "Лікар Айболіт" пройшла ряд суворих дозвільних процедур для того, щоб отримати право на таке лікування. Цей метод лікування дає можливість:

  • Лікувати зуби без болю
  • Видаляти необхідну кількість зубів за один сеанс
  • Знімати усі емоційні напруження і страхи перед відвідуванням стоматолога
  • Пацієнт перебуває у стані цілковитого розслаблення та заспокоєння

Такі процедури нешкідливі. Їх можна проводити багаторазово.

Наші нагороди:

filipenko2 sertificate-4 4 medal-2010 medal-2011
kerivnyk-roku2012 gramota-2012 lider-2011 kerivnyk-roku-2010 kerivnyk-roku2012 lizenziya
pidpriemstvoroku2012 kerivnyk-roku2012


Ви можете обслуговуватися через наших партнерів - страхові компанії - "СОС Сервіс Україна", "УСГ", "UNIQA", "ІНГО Україна", "Країна", "Альфа Страхування", "АСКА", "РБК-Центр", "Іллічівська", "ТАС", "Універсальна", " Европейський страховий альянс", "Смарт Асістанс". Можливо співробітництво з будь-якою іншої страховою компанією.

Любі друзі!

Чекаємо на Вас у нашій клініці, де ви насправді відчуєте насолоду від відвідування стоматолга та стоматологічного лікування!

 
RussianUkrainian (UA)English