Контакти

Прямі телефони:
(044) 425-02-54
(044) 425-02-22
(044) 425-44-40 (телефон/факс)

Мобільні оператори:

Працюємо без вихідних:
Пн. - Сб. - с 9.00 до 20.00
Нд. - с 9.00 до 15.00

Наша адреса:
м. Київ, м. Поштова площа,

вул. П. Сагайдачного, 16-Б

Отзывы и комментарии

There are no translations available.

Отзывы и комментарии посетителей стоматологии на Подоле

Нам очешь важно знать Ваше мнение о посещении нашей клиники Доктор Айболит, Ваши комментарии помогут организовать прием вас, наших дорогих клиентов, еще качественнее, откорректировать недостатки, если они существуют и просто хотелось бы узнать Ваше мнение о посещении стоматолога в клинике Dentist Подол. Будем признательны и благодарны за Ваш отзыв или комментарий в адрес нашей стоматологической клиники.

 

з'явилася більш як 10 років тому. Її заснувала фірма КП "Лікар Айболіт". У нашій клініці діють три стоматологічних відділення:

  • терапевтичне
  • ортопедичне
  • хірургічне

Клініку укомплектовано висококласними спеціалістами, які працюють з нами багато років. За час роботи клініки до нас по допомогу звернулись десятки тисяч пацієнтів. Усі наші спеціалісти володіють високою майстерністю реставрації відновлення форми зуба в будь-якому віці. Ми використовуємо унікальний метод протезування - без металеву кераміку.

Сучасне лікування пародонтозу, що застосовується у нашій клініці, дозволяє призупинити процес і гарантує ремісію. Починаючи з першого дня роботи, наша клініка приділяє прийому дітей дуже серйозну увагу. Спираючись на дані генетичних досліджень стоматологів США та Європи, ми впроваджуємо найновіші методи ранньої діагностики вагітних жінок і дітей. Особливу увагу наша клініка приділяє брекет-системі - технології виправлення прикусу для пацієнтів будь-якого віку.

Доповненням до лікувального процесу є робота психоаналітичного кабінету, що надає суттєву допомогу пацієнтам, які страждають на різні форми неврозів та фобій, особливо перед стоматологічним лікуванням. Наша клініка розташована на місті старовинної садиби на розі вулиць Петра Сагайдачного та Андріївської, в унікальній мікрокліматичній зоні. Тут у подвір'ї під час проведення будівельних робіт було виявлено фундамент старовинної молитовної споруди. Лікарі клініки, спостерігаючи поведінку пацієнтів, помітили поліпшення емоційного стану під час відвідування нашої клініки. Також спостерігається прискорене відновлення тканин після різних маніпуляцій.

Чекаємо вас за адресою: вул. П. Сагайдачного 16-Б. (Заїзд з вул. Андріївська). На вході в нашу клініку Вас вітає "Добрий доктор Айболит".

sertificate-4   sertificate-4   sertificate-4   sertificate-4  
 
RussianUkrainian (UA)English