Тур по кліниці

 

Відгуки та коментарі

Відгуки та коментарі відвідувачів стоматології на Подолі

Нам важливо знати Вашу думку про відвідування нашої клініки Доктор Айболить, Ваші коментарі допоможуть організувати прийом вас, наших дорогих клієнтів, ще якісніше, відкоригувати недоліки, якщо вони існують і просто хотілося б дізнатися Вашу думку про відвідування стоматолога в клініці Dentist Поділ. Будемо вдячні і вдячні за Ваш відгук або коментар на адресу нашої стоматологічної клініки

 

Клініка "Dentist на Подолі"

Ми працюємо! Прийом до лікарів узгоджуйте за телефонами клініки. Чекаємо на вас.

штендерКлініка "Dentist на Подолі" з'явилась понад 10 років тому. Її засновала фірма КП "Лікар Айболіт". В нашій кліниці існує три стоматологічних відділення:

  • хірургічне
  • ортопедичне
  • терапевтичне

Клініку укомплектовано висококласними спеціалістами, які працюють з нами багато років. За час роботи клініки до нас по допомогу звернулись десятки тисяч пацієнтів. Усі наші спеціалісти володіють високою майстерністю реставрації відновлення форми зуба в будь-якому віці. Ми використовуємо унікальний метод протезування - без металеву кераміку.

Сучасне лікування пародонтозу, що застосовується у нашій клініці, дозволяє призупинити процес і гарантує ремісію. Починаючи з першого дня роботи, наша клініка приділяє прийому дітей дуже серйозну увагу. Спираючись на дані генетичних досліджень стоматологів США та Європи, ми впроваджуємо найновіші методи ранньої діагностики вагітних жінок і дітей. Особливу увагу наша клініка приділяє брекет-системі - технології виправлення прикусу для пацієнтів будь-якого віку.

Доповненням до лікувального процесу є робота психоаналітичного кабінету, що надає суттєву допомогу пацієнтам, які страждають на різні форми неврозів та фобій, особливо перед стоматологічним лікуванням. Наша клініка розташована на місті старовинної садиби на розі вулиць Петра Сагайдачного та Андріївської, в унікальній мікрокліматичній зоні. Тут у подвір'ї під час проведення будівельних робіт було виявлено фундамент старовинної молитовної споруди. Лікарі клініки, спостерігаючи поведінку пацієнтів, помітили поліпшення емоційного стану під час відвідування нашої клініки. Також спостерігається прискорене відновлення тканин після різних маніпуляцій.

Чекаємо вас за адресою: вул. П. Сагайдачного 16-Б. (Заїзд з вул. Андріївська). На вході в нашу клініку Вас вітає "Добрий доктор Айболит"

 
RussianUkrainian (UA)English